Prekių katalogas

Elektrinis daugiafunkcinis galąstuvas MASTIFF

 • Daugiafunkcinis galąstuvas, skirtas galąsti peilius, žirklės, grąžtus, kaltus, tekinimo staklių , obliavimo staklių peilius ir daugelį kitų įrankių. Dėl kompaktiškos konstrukcijos ir keičiamų modulių įrenginys neužima daug vietos. Galandimo diskas deimantinis. Galingas 160 W variklis, kuris priverčia šlifavimo diską lengvai susidoroti su bet kokio tipo plienu ir jo dariniais.

  Šis įrenginys turi 3 adapterius.
  Pirmasis naudojamas grąžtų galandimui. Jame įrengtas mechanizmas, leidžiantis išvengti netolygaus darbinio paviršiaus galandimo. Tai reiškia, kad grąžto viršūnės galas visada bus užgaląstas reikiamu kampu. Adapteris tinka nuo 3 mm iki 10 mm grąžtams.
  Antrasis adapteris skirtas aštrinti peilius ir žirkles. Jis turi 3 etapų ašmenų formavimo mechanizmą. Pirmasis iš anksto užpildo paviršių, kompensuoja didesnius defektus ir nelygumus, antrasis sukuria tinkamą ašmenų paviršių, o trečias galiausiai užaštrina ašmenys. Dėl to peiliai ir žirklės tampa tinkamai pagaląsti ir itin aštrūs.
  Trečiasis adapteris skirtas kaltams ir tekinimo bei obliavimo staklių peiliams. Adapteris pritaikytas įvairiems įrankiams, kurių plotis nuo 6 iki 51 mm, ir papildomai sureguliuoja galandimo kampą nuo 20 iki 40 laipsnių.

  Techninės charakteristikos:
  Maitinimo įtampa - 230V
  Dažnis - 50 Hz,
  Nominali galia - 160 W
  sūkių - 6700 min-1
  Grąžtams - 3-10 mm,
  Svoris - 1.8 kg