Prekių katalogas

Dūmų generatorius PM-GD-87T

 • POWERMAT DŪMŲ GENERATORIAUS 1,1L TALPA SU ELEKTROS SIURBLIU
  Modelis: PM-GD-87T
  Kruopščiai suprojektuota ir patentuota konstrukcija leido sujungti kompaktiškus dūmų generavimo įrenginio matmenis su išskirtiniu efektyvumu su minimaliu medienos drožlių suvartojimu. Papildomai galima reguliuoti gaminamų dūmų kiekį naudojant integruotą siurblį, kuris leidžia pritaikyti procesą prie rūkymo kameros reikalavimų ir talpos.
  Dūmų generatoriaus konstrukcija paremta puikios kokybės tvirtu nerūdijančiu plienu, todėl jį galima naudoti įvairiomis oro sąlygomis.
  Korpusas (esantis cilindrinėje talpykloje) turi medinį dangtelį, kuris skatina optimalų dūmų srautą, taip pat apsaugo drožles nuo drėgmės atkaitinimo proceso metu, užkertant kelią, pavyzdžiui, lietaus kondensacijai.
  Siurblio prijungimui prie dūmus generuojančio antgalio naudojama 4 metrų ilgio lanksti žarna, kurią galima pritaikyti pagal savo poreikius, leidžiant sujungti šiuos elementus.
  Visiškai įkraunant generatorių galima nepertraukiamai tiekti dūmus į rūkyklą apie 3-4 valandas, nereikalaujant naujų medienos drožlių.
  Naudojant generatorių galima naudoti įvairios granuliacijos medžio drožles, tačiau rekomenduojama naudoti 8-12 mm dydžio drožles, kad būtų pasiekti geriausi rūkyklos vidaus rūkymo rezultatai.
  Naujoviškas dūmų generatoriaus antgalis yra trumpesnis nei tradiciniai modeliai ir turi dvipusį pasvirimą. Tai leidžia geriau patekti dūmams į rūkyklą ir apsaugo antgalį nuo galimo medienos drožlių užsikimšimo.
  Antgalis į rūkyklą įvedamas atitinkamu kampu, padidinant dūmų srautą iš įkaitusių medžio drožlių.
  Antgalis praeina tik dalį medienos drožlių degimo kameros, o tai leidžia efektyviai surinkti dūmus ir apsaugoti juos nuo užsikimšimo atkaitinimo proceso metu.
  Naudojant efektyvų siurblį, pastatytą ant pailgo pagrindo, generuojamos vibracijos, perduodamos į įkrovimo kameros korpusą, o tai pagerina tolygų lustų kritimą atkaitinimo metu ir padidina rūkymo proceso efektyvumą.
  Tikslus gaminamų dūmų kiekio nustatymas leidžia išvengti per didelio produktų rūgštėjimo. Siurblys per žarną prijungiamas prie specialaus, integruoto vamzdžio, per kurį tiekiamas oras.
  Vamzdis taip pat atlieka konstrukcinę funkciją – jis telpa į atitinkamą pagrindo išpjovą, užtikrindamas tobulą antgalio padėtį rūkyklos ir generatoriaus korpuso atžvilgiu.
  Dūmų generatoriaus konstrukcija leidžia lengvai ir greitai surinkti ir išardyti, taip pat palengvina valymo procesą.
  Prietaisą galima lengvai išardyti ir išvalyti, nereikia atsukti pagrindo nuo rūkyklos ir nenaudojant įrankių. Tiesiog nuimkite antgalį nuo generatoriaus korpuso, pasukite tiekimo korpusą ir atskirkite jį nuo pagrindo naudodami kabliukus ir atitinkamas skylutes. Ši koncepcija užtikrina korpuso sandarumą ir stabilumą bazėje. Apatinės skylės generatoriaus korpuse palengvina medienos drožlių uždegimą ir užtikrina tinkamą oro srautą.
  Techniniai duomenys
  Maitinimo įtampa: 230 V / 50 Hz
  Maksimali siurblio galia: 4 W
  Darbinė temperatūra: -5 - (+45 laipsnių Celsijaus)
  Talpa: 2x 3,5 L/min
  Bako tūris: 1,1 l
  Oro vamzdžio ilgis: 80 cm
  Atsparumo vandeniui klasė: IPX4
  Medinis dangtelis
  Nerūdijančio plieno cilindras
  Įranga
  Medinis dangtelis
  2x plieninė plokštė
  Dūmų vamzdis ir žalvario jungtis
  Plieninė kamera
  Oro siurblys
  Y formos jungtis
  Kablys ir sparninė veržlė
  Oro linija
  + originali pakuotė

  + naudojimo instrukcija lenkų kalba

  Veikimo principas
  Dūmų generatorius veikia rūkymo lustai . Šviečiančių medžio drožlių sukuriami dūmai per specialią išpjovą patenka į dūmų vamzdį, iš kurio kartu su siurblio generuojamu oru yra suveržiami į rūkymo kamerą. Generatoriui geriausia naudoti nuo 2 iki 10 mm dydžio medienos drožlių mišinį, geriausia proporcijomis 50/50. Šis mišinys užtikrina optimalų generatoriaus darbą. Norėdami gauti geriausius rezultatus, lygiomis dalimis sumaišykite 2 ir 5 mm drožles.

  Naudojant storas medžio drožles, rekomenduojama sumažinti oro srautą, tai taip pat sumažins medienos drožlių sąnaudas. Dūmų generatoriaus veikimas priklauso ir nuo oro sąlygų. Esant dideliam vėjui, degimas generatoriuje vyksta automatiškai, todėl ant siurblio reikia nustatyti mažesnį oro srautą.

  Rūkymo būdai
  šaltas rūkymas
  šiltas / karštas rūkymas
  rūkymas su kepimu (būdinga BBQ)
  Šaltas rūkymas
  Vyksta nuo 8 iki 25ºC temperatūroje ir sukelia stipriausią rūkytos mėsos džiovinimą, tačiau reikalauja ir daug laiko. Tai turėtų būti atliekama su pertraukomis, keliais etapais. Pirmoji rūkymo fazė paprastai trunka 5-12 valandų. Vėdinimas vyksta tarp etapų (apie 5 valandas), kad būtų užtikrintas grynas oras. Tai papildomai išdžiovina rūkytą mėsą ir sukuria tinkamą aromatą. Priklausomai nuo produkto, visas šalto rūkymo procesas susideda iš 3 - 5 fazių. Šis metodas naudojamas rūkant žalias dešras ir žalius produktus po vytinimo (daugiausia sausų). Taip paruošti produktai yra patvarūs, skanūs ir tinkami ilgalaikiam saugojimui. Nepamirškite tai padaryti vėsioje, tamsioje ir erdvioje vietoje. Produktai neturi liestis vienas su kitu ir turi būti apsaugoti nuo dulkių ir šviesos.

  Šiltas rūkymas
  Šis metodas daugiausia naudojamas garuose ruoštiems ir virti gaminiams rūkyti. Tai rūkymas nuo 24 iki 60ºC temperatūroje. Jie be pertraukos atliekami maždaug 24 valandas, todėl temperatūrą rūkykloje turi palaikyti papildomas šildymo šaltinis (pvz., elektrinis). Vien medienos deginimo proceso neužtenka tinkamoms šiluminėms sąlygoms palaikyti.

  Mėsos paruošimas priklausomai nuo medžio drožlių rūšies – paskutinė nuotrauka galerijoje
  Elektrinis siurblys su dviem kanalais ir padidintu efektyvumu
  Siurblys taip pat gali būti naudojamas akvariumuose. Puikiai tinka akvariumams vėdinti. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija