Prekių katalogas

Elektrinis Paspirtukas Eswing

 • Reguliuojamas vairas - skirtingos vairo aukščio reguliavimo padėtys.
  Dideli ratai - net 20 cm skersmens paspirtuko ratukai, užtikrina stabilų ir ilgą riedėjima.
  Priekinis amortizatorius - paspirtuko bazė ir vairas su amortizatoriumi, todėl suminkština ir pagerina važiavimą per kliūtis.
  Galinis kojinis stabdys - juo galima stabdyti galiniu kojiniu stabdžiu, tokiu būdų paspirtukas stoja efektyviai ir greitai.
  Neslystančios rankenos - iš specialios medžiagos pagamintos vairo rankenos užtikrina saugumą.
  Plati kojos atrama - patikima bei tvirta pagaminta iš aliuminio lydinio, dengta neslystančia danga dėl geresnio sukibimo, užtikrina kojos stabilumą.
  Purvasaugiai - priekyje ir gale uždėti purvasaugiai, galima riedėti lyjant lietui, purvasaugiai apsaugo nuo vandens taškymosi.
  Rankenų fiksavimo apsauga - speciali apsauga, kuri užtikrina, kad riedėjimo metu vairo rankenos būtų tvirtai užfiksuotos.
  Rankenų laikiklis - sulenkus paspirtuką transportavimui, rankenos įsideda į specialų laikiklį.
  Tvirtas korpusas - paspirtukas pagamintas iš aukštos kokybės aviacinio aliuminio bei plieno, todėl yra itin tvirto korpuso.
  Bazės pastatymo mechanizmas - kojos paspaudimu, galima nulenkt paspirtuką į stovėjimo poziciją, kitaip nei su atramine kojele, paspirtukas pastatytas stovės pilnai stabiliai, nereikia lenktis, kad pasiimti paspirtuką ir vėl pradėti važiuoti.
  Užrakinamas lankstomas mechanizmas - nuspaudus užraktą koja, paspirtukas susilenkia ir užsifiksuoja specialiu laikikliu, kompaktiškai susideda, lengva transportuoti.

  Specifikacijos:

  Svoris - 6,3 kg
  Reguliuojamas vairo aukštis - 93 cm / 98 cm / 104 cm
  Ilgis - 90 cm
  Kojos atramos plotis - 16 cm
  Kojos atramos ilgis - 34 cm
  Ratų dydis - 20 cm
  Guoliai - ABEC-7
  Du amortizatoriai
  Maksimali apkrova - 100 kg
  Korpusas - aviacinis aliuminis ir plienas
  Amžius - 14+