Prekių katalogas

Medienos tiesinio pjovimo staklės su kojom RTPSD0081

 • LENKŲ KOKYBĖS PATIKIMUMAS: RED TECHNIC dažymo blokas yra ne tik įrankis, tai patikimumo , tikslumo ir dėmesio detalėms garantija – savybės, kurios išskiria mūsų įrenginį rinkoje. Investuokite į tikrumą rinkdamiesi Lenkijos gamintojo prekę!

  GERIAUSIAS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS: Pasirinkę RED TECHNIC , investuojate protingai! Mūsų įrankis siūlo aukščiausią kokybę be permokėjimo. Tai puikus pasirinkimas kiekvienam klientui, kuris vertina aukštą kokybę, bet nori ir sutaupyti.

  IDEALUS DIZAINAS PROFESIONALAMS IR HOBIISTAMS: Pažangus dizainas profesionalams ir mėgėjams : Nesvarbu, ar esate profesionalas, turintis aukštus reikalavimus, ar mėgėjas, vertinantis patikimumą – mūsų STALO Pjūklas tikrai pateisins jūsų lūkesčius. Jis tiksliai sukurtas taip, kad atitiktų įvairius poreikius.

  PILNOJI GARANTIJOS IR POGARANTIJOS PASLAUGOS: pasirinkę RED TECHNIC , gausite prieigą prie visapusiškos paslaugos , kuri pasirūpins jūsų poreikiais kiekviename etape. Prireikus garantuojame paramą , suteikdami jums ramybę ir pasitikėjimą.

  LENGVAS PRIEIGAS PRIE DALIŲ IR KOMPONENTŲ: RED TECHNIC dėka techninė priežiūra ir remontas tampa lengvi ir patogūs. Garantuojame greitą prieigą prie visų dalių ir komponentų , pašalindami nereikalingus vėlavimus. Su mumis jūsų įrankis visada bus paruoštas darbui.

  PATENKINIMO GARANTIJA: Esame tikri, kad mūsų dažymo įrenginys atitiks jūsų lūkesčius. Siūlome pasitenkinimo garantiją , o tai reiškia, kad jei nesate patenkinti pirkiniu, mielai grąžinsime pinigus.

  Ar norite, kad jūsų dirbtuvėje būtų patikima ir gera įranga? Pirkite Red Technic kraštovaizdį!
  Su išmaniuoju ir stabiliu Red Technic grandininiu pjūklu gyvenimas tampa paprastesnis ir greitesnis . Tradiciniai rankiniai pjūklai tvirtam ir stabiliam pjovimui yra praeitis! Mūsų pjūklas pavers medienos pjovimą tikru malonumu, o profesionalių rezultatų pasieksite be nereikalingų pastangų. Norėdami užbaigti dirbtuvių komplektą, taip pat rekomenduojame likusius mūsų dirbtuvių įrankius, taip pat giminingą prekės ženklą POWERMAT ir, pavyzdžiui, įrenginį (STOLIS PM-SG-2000T) .

  Kodėl verta rinktis Red Technic stalo pjūklą?
  Galinga 3400 W galia: Red Technic stalo pjūklas turi įspūdingą 3400 W galią, leidžiančią lengvai ir efektyviai pjauti įvairias medžiagas. Ši didelė galia užtikrina greitus ir tikslius pjūvius, kurie yra būtini profesionaliems darbams.
  Trys stalviršio prailginimai: „Red Technic“ yra trys stalviršio prailginimai, kurie padidina funkcionalumą ir naudojimo paprastumą. Dideli darbiniai paviršiai palengvina darbą su didesniais medžiagos gabalais ir padidina stabilumą pjaunant.
  Skiedrų ištraukimas: įmontuotas drožlių ištraukimo prievadas yra ne tik patogumo, bet ir darbo saugos aspektas. Red Technic užtikrina švarą darbo vietoje, kuri ne tik palaiko tvarką, bet ir sumažina pavojingų situacijų, susijusių su drožlių kaupimu, riziką. Tiesiog prijunkite drožlių ištraukimo vamzdį prie dulkių siurblio arba pjuvenų ištraukimo sistemos.
  Tikslumas ir tikslumas: Dėl savo pažangios konstrukcijos ir didelės galios Red Technic stalo pjūklas užtikrina nepaprastą pjovimo tikslumą. Tai labai svarbu projektams, kuriems reikalingi tikslūs matmenys ir apdaila.
  Tvirta ir lengva konstrukcija: Red Technic yra prekės ženklas, kurio gaminiai yra žinomi dėl patvarumo ir tvirtumo. Tvirta stalo pjūklo konstrukcija ne tik užtikrina ilgalaikį veikimą, bet ir sumažina priežiūros bei remonto poreikį.
  Naudojimo universalumas: Dėl savo pažangių funkcijų ir parametrų stalinis pjūklas Red Technic puikiai tinka įvairiems darbams – nuo ​​dailidės iki statybos. Šis įrankis buvo sukurtas profesionalams, vertinantiems universalumą ir kokybę.
  Naudojimas pagal paskirtį: Pjūklas skirtas profesionalams ir naudojimui namuose. Skirta pjauti medieną, medienos pagrindo medžiagas ir plastiką bei net spalvotus metalus – panaudojus atitinkamą diską. Leidžia pjauti medinius elementus; išilginis ir skersinis pjovimas.
  Techniniai duomenys
  S6 Galia: 3400W
  Galia S1: 2000 W
  Sukimosi greitis: 4800 aps./min
  Pjovimo kampo reguliavimas: 0-45°
  Maksimalus pjovimo gylis: 90°: 87 mm
  Maksimalus pjovimo gylis: 45°: 55 mm
  Darbo režimas: S6 40%
  Minimalūs medžiagos matmenys: 10 x 50 x 1 [mm]
  Vadovo matmenys: 50 cm (ilgis), 6 cm (aukštis)
  Disko matmenys 1: 254x30x2,8mm [24T]
  Dulkių ištraukimo angos skersmuo: 40 mm
  Svoris: 20,5 kg
  Stalo matmenys: 630 x 545 [mm]
  Stalo matmenys su priedais: 930 x 890 [mm]
  Triukšmo vertė LWA: 106,5 dB(A)
  Prekės savybės
  Tvirtas meistriškumas
  Patvarios medžiagos
  Patikimas dizainas
  Galingas variklis
  Aukštos kokybės skydas
  Maksimalus pjovimo aukštis iki 87 mm
  Disko pakreipimo diapazonas yra 0-45°
  Disko aukščio reguliavimas
  Dvipusis stalo prailginimas
  Išilginis platinimas
  Galimybė pajungti dulkių siurblį
  Apsauginiai dangteliai
  Neslystančios kojų pagalvėlės
  Įrankių rinkinys, palengvinantis matavimą ir pjovimą
  Nustatykite turinį
  Stalo pjūklas
  3 stalo prailginimai (iš viso 4 stalviršiai)
  Stūmiklis
  Protektorius
  Surinkimo raktai
  Lygiagretus vadovas
  Diskinis pjūklas 254 mm 24T (montuojamas ant prietaiso)
  Vartotojo vadovas
  reglamentas
  Naudodami 2 rankenėles ir užraktą , galime išplėsti pjūklą iki norimo aukščio ir nustatyti jo kampą.

  Lengvas tiesios krašto liniuotės skaitymas
  Liniuotės spyna turi žiūrėjimo langą su matomu matmeniu , todėl lengviau ir tiksliau nustatyti lygiagrečią kreiptuvą.

  Reguliuojamas transporteris
  Prietaisas tiekiamas su lengvai montuojamu transporteriu, prie kurio galite lengvai pritvirtinti lygiagretų kreiptuvą sudėtingesniam medžiagų apdorojimui.

  Dulkių nusiurbimas
  Prietaiso gale yra 40 mm skersmens jungtis , kuri leis ištraukti drožles ir dulkes.

  Disko laikymo skyrius
  Po įrenginio viršumi sumontuotas specialus laikiklis atsarginiams diskams, kurių maksimalus dydis yra 255 mm .

  Pjūklo kampo reguliavimas
  Atsukę fiksavimo varžtą, rankenėle galite nustatyti tinkamą disko pasvirimo kampą nuo 0 iki 45 laipsnių.  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija