Prekių katalogas

Pioneer DEH-1900UBB CD RDS magnetola su USB, Aux įėjimu, FLAC

 • Kraunamos nuotraukos
 • Paprastas CD grotuvas. Ši, lengvai perprantama magnetola leidžia klausytis mėgstamos muzikos iš CD ar FM radijo stočių. Ji taip pat gali atkurti MP3, WMA, WAV ir FLAC garso failus iš bet kokių muzikos šaltinių per magnetolos priekyje esančią USB jungtį ar AUX įėjimą. Android Media Access funkcija leidžia patogiai naršyti po telefone esančius garso failus ir klausytis muzikos tuo pat metu įkraunant bateriją. DEH-1800UB integruotas MOSFET stiprintuvas atkuria muzika 4 x 50 W galingumu. Jei to nepakanka, visuomet galite prijungti papildomus garso sistemos komponentus, tokius kaip žemų dažnių kolonėlę ar papildomą stiprintuvą priekiniams ir galiniams garsiakalbiams per linijį išėjimą (RCA).

  Aukštos kokybės garso failų grojimas
  Dėl grotuvo galimybės atkurti FLAC failus jūs gaunate geriausia kokia tik imanoma garso kokybę iš automobilinės magnetolos.
  Aiškus vaizdas ekrane
  Patobulintame, platesnio matomumo kampo ekrane matomas didesnio kontrasto vaizdas leidžiantis aiškiai perskaityti informaciją tiek iš vairuotojo, tiek iš keleivio sėdynės.
  Skaito praktiškai bet kokius formatus
  Prijunkite prie magnetolos bet kokius įrenginius per jos priekyje esančią USB jungtį ar AUX įėjimą ir klausykitės savo mėgstamos muzikos.produkto kiekis: Pioneer DEH-1900UBB CD RDS magnetola su USB, Aux įėjimu, FLACPrekės užsakymas