Prekių katalogas

Vibro plokštė su vandens baku 90KG 6,5AG PM-SZG-90M

 • Techniniai duomenys
  Variklio tipas: 4 taktų (degimo)
  Kuro rūšis: 95 Pb bešvinis benzinas
  Efektyvi variklio galia: 6,5 AG
  Sukimo momentas: 17 Nm
  Darbinis tūris: 196 cm³
  Vibracijų skaičius: 5800 / min
  Maksimalus padavimo greitis: 25 m/min
  Išcentrinė jėga: 18 kN
  Tankinimo gylis: 30 cm
  Kuro bako talpa: 3,6 l
  Alyvos bako talpa: 0,6 l
  Darbinis svoris: 90 kg
  Starterio tipas: rankinis
  Garantuotas garso galios lygis: 97 dB(A)
  Lėkštės dydis: 52 x 48 [cm]
  Įranga
  Degimo tirštiklis
  Transportavimo ratai
  Vandens rezervuaras
  Atsuktuvas
  Žvakės raktas
  Vartotojo vadovas
  Originali kartoninė pakuotė
  Didelis bakas, kurio talpa 12 l
  Vandens bakas su čiaupu leidžia papildomai pasverti tankintuvo plokštę su galimybe vienu metu purkšti naudojant metalinį vamzdį su skylutėmis.

  Purkštuvai smėlingam dirvožemiui
  Žemės purkštuvai lėkštiniame tankintuve yra svarbi priemonė sutankinant ir ruošiant dirvą statyboms. Jo pranašumai ir savybės yra šie:

  Vienodas sutankinimas: purkštuvas tolygiai drėkina darbo vietą, todėl dirva sutankinama tolygiau. Tai leidžia sukurti stabilesnį ir patvaresnį konstrukcijos pagrindą.
  Laiko efektyvumas: purkštuvas leidžia greitai ir efektyviai sudrėkinti plotą, o tai pagreitina tankinimo procesą. Sutrumpėjus darbo laikui, sutaupoma lėšų ir padidėja efektyvumas.
  Optimalūs tankinimo parametrai: Dėl kontroliuojamos hidratacijos galima sureguliuoti dirvožemio drėgmę iki optimalių verčių, o tai padidina tankinimo proceso efektyvumą ir sumažina substrato struktūros pažeidimo riziką.
  Dulkių mažinimas: Purkštuvai sumažina dulkes tankinimo metu, o tai ypač svarbu darbuotojų saugos ir aplinkos apsaugos kontekste.
  Tikslus valdymas: Šiuolaikiniai purkštuvai aprūpinti pažangiomis valdymo sistemomis, kurios leidžia tiksliai reguliuoti drėkinimo kiekį ir intensyvumą pagal žemės sąlygas ir konkretaus projekto reikalavimus.
  Daugiafunkcinis: purkštuvas gali būti naudojamas ne tik sutankinti gruntą statyboms, bet ir rekultivavimo procesuose, dirvožemio stabilizavimui ar dirvožemio savybių gerinimui kelių darbų metu.
  Sumažinkite vandens švaistymą: pažangūs purkštuvai gali tiekti vandenį tvariai, sumažindami vandens švaistymą ir užtikrindami efektyvų išteklių naudojimą.
  Energijos poreikio mažinimas: Tinkamas dirvožemio drėkinimas gali sumažinti atsparumą tankinimo metu, todėl mašinos energijos poreikis ir dėl to sumažėja degalų sąnaudos.
  Labai nešiojamas: šiuolaikiniai purkštuvai dažnai montuojami ant tankinimo mašinų, todėl galima lengvai pakeisti vietą ir efektyviai naudoti įrankį įvairiose statybos srityse.
  Apibendrinant galima teigti, kad lėkštiniame tankintuve esantis grunto purkštuvas yra pagrindinis dirvožemio tankinimo proceso elementas, padedantis gauti stabilų ir patvarų konstrukcijų pagrindą bei pagerinti statybos darbų efektyvumą ir saugumą.

  Transportavimo ratai
  Sulankstomi transportavimo ratai ant plokštelinio tankintuvo yra praktiškas priedas, kuris padidina prietaiso mobilumą ir patogumą naudoti. Jų dėka galite greitai perkelti tankintuvą tarp darbo vietų, taupydami darbuotojų laiką ir pastangas. Sulankstomi ratai taip pat palengvina tankintuvo laikymą sandėlyje, o jų funkcionalumas turi įtakos įrankio universalumui įvairiomis lauko sąlygomis.

  Sulankstomas dizainas
  Sulankstoma plokščių tankintuvo konstrukcija užtikrina praktiškumą ir taupo vietą sandėliavimo ir transportavimo metu. Šis naujoviškas sprendimas leidžia lengviau pritaikyti mašiną prie besikeičiančių darbo ir reljefo sąlygų.

  Aukštos klasės vidaus degimo variklis pasižymi dideliu efektyvumu ir patikimumu. Jo pažangus dizainas ir 6,5 AG galia leidžia efektyviai dirbti įvairiose srityse, pradedant statybiniais įrankiais ir baigiant sodo mašinomis, užtikrinant degalų taupymą ir veikimo efektyvumą.  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija