Prekių katalogas

W-King D9 nešiojama Bluetooth kolonėlė 60W - 12000mAh (juoda)

 • W-King D9 nešiojama Bluetooth kolonėlė 60W - 12000mAh (juoda)

 • W-King D9
  Dėl savo didelės galios, Šis „Bluetooth“ D9-1 60W garsiakalbis puikiai tinka vakarėliams namuose, kiemuose, paplūdimio vakarėliams, terasoms, medžioklei ir žygiams/kempingams.

  12000mAh baterija, leis mėgautis muzika iki 40 valandų.

  Klausykitės mėgstamos muzikos, kad ir kur eitumėte. Muzika lydės Jus visur kur būsite kartu su "W-KING. Nesvarbu ar keliausite į sodybą, ar rengsite vakarėlį namuose, nešiojama kolonėlė "W-KING D9" pagyvins bet kokį draugų susibūrimą, savo sodriu ir kokybišku garsu.

  40 valandų baterijos veikimo laikas. * Beveik dvigubai ilgiau nei D8
  60W išejimo galia.
  30 metrų Bluetooth pasiekiamumas.
  12000mAh talpos baterija.
  IPX6 Vandens ne pralaidumo sertifikatas.
  Produktui suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija.
  Galingas bosas
  Dvigubi išoriniai pasyvūs garsiakalbiai užtikrina didelę galią. Mėgaukitės didėjančiu bosu.

  Valdymas
  Savo naująją garso kolonėlę vos per akimirką suporuosite praktiškai su bet kuriuo "Bluetooth" technologiją palaikančiu įrenginiu, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ar nešiojamus kompiuterius. EQ mygtuko pagalba muziką kontroliuosite taip, kaip patys norite.

  Atsparumas vandeniui
  Belaidis garsiakalbis "W-KING D9" yra atsparus drėgmei ir suteiktas IP6 apsaugos nuo vandens sertifikatas. Nesibaimindami vandens purslų, surenkite paplūdimio ar baseino vakarėlį su gera nuotaika ir puikios kokybės muzika.

  Ypatingai Tvirtas dizainas
  Nešiojama kolonėlė "W-KING D9" turi galinga išvaizdą. Dėl sukomplektuoto diržo, prie kolonėlės, garsiakalbį galite lengvai nešiotis su savimi. Kolonėlės korpusas yra pagamintas iš itin kokybiškų medžiagų, tad kolonėlė ne tik patogi, bet ir itin tvirta.