Prekių katalogas

Žiedinė LED lempa MJ300

 • Kraunamos nuotraukos
 • Žiedinė led lempa MJ300 RGB LED MINKŠTAS ŽIEDAS 30 cm lemputę SU TELEFONO LAIKIKLIU Pritemdomas LED žiedinis šviestuvas su plačiu pritemdymo diapazonu nuo 1 iki 10 lygio, 26 RGB lemputės. Specialus LED dizainas, lengvas ir nešiojamas. Pastovios srovės pavara, mažas galios praradimas. JOKIŲ ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių, maža šilumos išeiga, sauga ir aplinkos apsauga. Ilgas tarnavimo laikas, daugiau nei 50 000 valandų. Su sustiprinta lanksčia ranka, kuri laisvai judės ir niekada nenukris. Itin ilgas laidas ir tvirti varžtai su nykščiu.
  Jis plačiai taikomas lauko foto šviesai. Šviesos užpildymas patalpose, portretas, mada, vestuvių menas, reklaminė fotografija, filmavimo vaizdo įrašas ir kt. Naudotojas: vaizdo įrašų tinklaraštininkas, įtakų tinklas, makiažo meistras, fotografas, moteris, vaikas ir kt.

  Pritemdoma LED žiedinė lemputė su plačiu pritemdymo diapazonu nuo 1 iki 10 lygio,30 RGB lemputės. Specialus LED dizainas, lengvas ir nešiojamas.

  Pastovios srovės pavara, mažas galios praradimas.

  JOKIŲ ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių, maža šilumos išeiga, sauga ir aplinkos apsauga.

  Ilgas tarnavimo laikas, daugiau nei 50 000 valandų.

  Su sustiprinta lanksčia ranka, kuri laisvai judės ir niekada nenukris.

   Itin ilgas laidas ir tvirti varžtai su nykščiu.

  Jis plačiai taikomas lauko fotoapšvietimui, užpildymui patalpose, portretams, madai, vestuvių menui, reklaminei fotografijai, filmavimo vaizdo įrašams ir kt.