Prekių katalogas

Android monitorius MSA1002BK

 • Androidmonitorius MSA1002BK su 10.26colių įstrižainės, puikios kokybės 1600x600 ekranu. Palaiko Bluetooth ar FM signalo perdavimą, kurie leis mėgautis kokybišku garsu žiūrint filmus per originalią audio sistemą.

  „Android auto“ ir „CarPlay“: palaiko belaidį „CarPlay“, Airplay & iOS mirror ir Android auto. Po maitinimo įjungimo ir „Bluetooth“ prisijungimo, galimi telefono skambučiai, navigacija, muzikos transliavimas. Galimas valdymas naudojant telefono AI asistentą, kuris leidžia skambinti ir leisti mėgstamą muziką be akių atitraukimo nuo kelio.

  Integruota vairavimo įrašymo funkcija (registratorius): automobilio vaizdo imtuvas su didelės raiškos priekine kamera, užtikrinančią puikią vaizdo kokybę ir platesnį matymo lauką, padeda jums pamatyti aiškias įrašo detales atkūrimo metu.

  HD plataus kampo kamera: imtuvas palaiko galinio vaizdo kamerą su automatiniu ekrano įsijungimu. Pakuotėje yra HD atbulinės eigos kamera su naktiniu matymu, 170° itin platus matymo kampu ir vandeniui atspariu modeliu!

  Belaidis Carplay/Android auto
  Garsiakalbiai
  Lietimui jautrūs ekranas
  FM ir BT siųstuvas
  OSD meniu ekrane
  Meniu kalbos: anglų, rusų, prancūzų, ispanų, vokiečių, italų, portugalų
  Maitinimas: DC 5V, 1A
  Spalva: juoda 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija