Prekių katalogas

Baseus, FM grotuvas CCLH-01

 • Kraunamos nuotraukos
 • Baseus, FM grotuvas CCLH-01
  FM siųstuvas yra daiktas, kurį turėtumėte pasiimti su savimi, jei vykstate į kelionę. Ypač tai, kad jis taip pat tarnauja kaip greitas įkroviklis, panašus į šį produktą. Galite vienu metu įkrauti du įrenginius iš USB prievadų ir klausytis MP3 takelių, siunčiamų iš išmaniojo telefono per „Bluetooth“.

  Šis mažas, tačiau universalus prietaisas maitinamas iš cigarečių žiebtuvėlio lizdo. Jis gali tilpti į bet kurią automobilio dėžę, kad galėtumėte ją aprūpinti savo automobiliu. Siųstuvas suderinamas su bet kokia „Bluetooth“ palaikančia įranga. Patogūs funkciniai klavišai ir didelis ekranas leidžia naudotis labai lengvai ir intuityviai.

   

  Puiki muzikos kokybė kelionėse

  Jei neįsivaizduojate vairavimo be muzikos, dabar tai galite padaryti nepaprastai patogiai. FM siųstuvas leidžia siųsti MP3 takelius tiesiai iš išmaniojo telefono ar kito įrenginio, palaikančio „Bluetooth“. Jums nereikia kabelio, tereikia suporuoti siųstuvą su mobiliuoju telefonu.

  Greitas dviejų įrenginių įkrovimas vienu metu

  Dėl įkroviklio, maitinamo iš cigarečių žiebtuvėlio lizdo, vienu metu galite įkrauti du įrenginius, maitinamus iš USB prievado. Taip pat galite vienu metu klausytis muzikos ir tiekti energiją į savo išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, GPS įrenginį ir kitą įrangą.

  Patogus naudojimas

  Siųstuvas turi funkcinius klavišus, kurie užtikrina paprastą ir intuityvų naudojimą. Prietaisą galite valdyti net vairuodami automobilį, neprarasdami koncentracijos kelyje.

   

   

  Specifikacijos:

  Prekinis ženklas: Baseus

  Tipas: FM siųstuvas su įkrovikliu

  USB prievadų skaičius: 2

  Įėjimo įtampa: 12-24 V

  Bendra USB išėjimo galia: 5 V/3,4 A

  Nominali išėjimo galia: 17 W (maks. 5 V/3,4 A)

  USB1: 5 V/1 A USB2 5 V/2,4 A

  „Bluetooth“ versija: 5.0

  FM dažnis: 87,5–108,0 MHz

  Rinkinio turinys:

  1 x FM siųstuvas su USB įkrovikliu

  Pagrindinės savybės:

  Maitinkite iš cigarečių degiklio lizdo

  Vienu metu įkraunami du įrenginiai

  Platus suderinamumas

  Platus FM dažnių diapazonas

  Patogūs funkciniai klavišai

  Didelis ekranas

  Spalvotas foninis apšvietimas