Prekių katalogas

Elektrinis galąstuvas grandinėms 230W, 2X DISKAI RTOSL0055

 • Elektrinis galąstuvas grandinėms 230W, 2X DISKAI RTOSL0055

 • Modelis: RED TECHNIC RTOSL0055
  Bendradarbiaujant su moderniomis gamyklomis, investuojančiomis į naujas technologijas, būsimiems pasauliniams 21-ojo amžiaus poreikiams, buvo sukurtas naujas prekės ženklas RED TECHNIC , ne tik modernaus dizaino, bet ir minimalizmo bei aukštos kokybės. santykis su kaina. Kad atliktumėte daugybę praktinių užduočių dėl patogumo ir paprastumo, rekomenduojame sutelkti dėmesį į RED TECHNIC prekės ženklą ir pasirinkti protingai.

  TECHNINIAI DUOMENYS
  Modelis: RTOSL0055
  Maitinimas: 230V / 50Hz
  Maksimali galia: 230W
  Apsisukimai: 3000/min
  Disko skersmuo: 145 x 22,2 x 3,2 [mm]
  Svoris: 4,25 kg
  Garso slėgio lygis LpA K=3dB(A): 69 dB(A)
  Garso galios lygis LpA K=3dB(A): 80 dB(A)
  UNIVERSALUS IR ĮVAIRUS
  Atraskite šio įrenginio patikimumą ir galią !

  Puikiai tinka bet kokio tipo grandinėms, naudojamoms benzininiuose ir elektriniuose pjūkluose, galandimui , nepriklausomai nuo galios, grandinės žingsnio ar pjūklo gamintojo.

  Efektyvus galandimas net grandinėms iš sunkiai apdorojamų medžiagų.

  NUSTATYTI TURINĮ
  RED TECHNIC indukcinis grandinės galąstuvas
  2x šlifavimo diskas (įskaitant vieną sumontuotą)
  Vartotojo vadovas
  Originali pakuotė
  TAIKYMAS
  Naudodami profesionalų grandinės galąstuvą lengvai ir greitai pagaląsite grandinę benzininiam ar elektriniam pjūklui. Prietaisas turi reguliuojamą veržlę , leidžiančią lengvai nustatyti norimą galandimo kampą, patogiai užfiksuoti pagaląstą grandinę ir ribotuvą.

  INDUKCINIS VARIKLIS
  Elektrinis galąstuvas RTOSL055 sukurtas pagaląsti visų tipų grandines, naudojamas benzininiuose ir rinkoje siūlomuose elektriniuose pjūkluose. Jis turi patvarų 230 W indukcinį variklį ir pasiekia maksimalų 3000 aps./min. sukimosi greitį.

  AUKŠTA KOKYBĖ IR PRAKTIŠKUMAS
  Dėl naudojamos spyruoklės nereikia daryti grįžtamojo judesio , nes galąstuvas automatiškai grįžta į pradinę padėtį. Patogios rankenos ir tvirtas galąstuvo tvirtinimas prie stalo varžtu užtikrina didelį darbo komfortą ir saugumą. Metalinis pagrindas, spaustukas ir svirtis užtikrina labai ilgą tarnavimo laiką ir nesideformuoja, užtikrinant galandimo tikslumą per visą naudojimo laiką. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija