Prekių katalogas

ETON, RES5FLAT, 2x13cm žemų dažnių kolonėlė su stiprintuvu

 • ETON, RES5FLAT, 2x13cm žemų dažnių kolonėlė su stiprintuvu

 • Šis itin plokščias aktyvus žemų dažnių garsiakalbis iš ETON, kurio bendras aukštis yra tik 126 mm, yra tikras erdvės ir aukščio problemų sprendimas: „RES 5 FLAT“ taip pat telpa į labai plokščias atsarginio rato vietas ir su integruotu 300 vatų aktyviojo stiprintuvo moduliu. Du naujai sukurti, plokšti, 2 x 130 mm (5 colių) tolimojo dažnio žemų dažnių garsiakalbiai su stipriais ferito magnetais, popieriaus kūgeliais ir itin atspariais sukimui sukietėjusiems aliuminio krepšeliams su optimizuota ventiliacija daro įspūdį savo didele apkrova.

  Integruotas aktyvus AM300-2 modulis, kurio galia 300 W, esant 2 omams. Rezultatas: dinamiškos garsas, sodrus bosas. Sutvirtintas MDF korpusas su apdaila ir tvirtos milteliniu būdu dengtos metalinės grotelės. Labai plokščia, sukimui atspari boso reflekso konstrukcija leidžia žemus dažnius, žemesnius nei 40 Hz, ir aukštus. Dėl savo masyvios konstrukcijos žemų dažnių garsiakalbį galima tvirtai įsukti į daugumą atsarginių ratų vietų, naudojant tvirtinimo elementus (yra komplekte).

  Tai leidžia paslėpti įrenginį neprarandant vietos ir visiškai išnaudojant bagažinę. Aktyvus žemųjų dažnių garsiakalbis turi aukšto lygio įvestis (aukšto lygio įvestis), Cinch įvestis (žemo lygio įvestis), automatinio jutimo įjungimo funkciją (nuolatinės srovės ir SIG aptikimas), fazės poslinkį (0 ° / 180 °) ir tinka paleidimui / sustabdymui. Laidinio boso lygio nuotolinio valdymo pultas ir montavimo / tvirtinimo priedai yra pristatomi.

  2 x 130 mm (2 x 5 colių) žemo dažnio žemų dažnių garsiakalbis su presuotu popieriaus kūgiu
  Aliuminio krepšys
  Stiprus ferito magnetas
  Boso reflekso konstrukcija su apdaila
  tvirtas MDF medinis korpusas
  Plokščias dizainas plokščiai atsarginio rato vietai
  Grotelės pagamintos iš aliuminio
  AM300-2 stiprintuvo modulis 300 W RMS @ 2 Ohm, 40 Í 100 Hz, 86 dB SPL
  Žemųjų dažnių filtras, automatinio įsijungimo funkcija, paleidimo-sustabdymo funkcija
  Matmenys: 550 x 126 mm (DxH), maždaug 12 kg

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija