Prekių katalogas

Invertorinis plazminis pjoviklis 40A (IGBT) PPM-PP-40L

 • TECHNINIAI DUOMENYS:
  Modelis: PM-PP-40L
  Maitinimas: 230 V / 50 Hz
  Atviros grandinės įtampa: 230 V
  Energijos sąnaudos: iki 5,7 kVA
  Tipas: Plazminis pjaustytuvas
  Uždegimo tipas: HF (bekontaktis)
  Atskyrimo pjovimo gylis: 12 mm
  Kokybiškas pjovimo gylis: 8 mm
  Pjovimo srovės diapazonas: 20–40 [A]
  Darbinės įtampos diapazonas: 85–96 [V]
  Pjovimo srovė esant 100 % darbo ciklo: 31 A
  Vardinis darbo ciklas: 60 %
  Reikalingas oro slėgis: 3,5–5 [bar]
  Oro poreikis: 120 l/min
  Technologija: IGBT
  Pjovimo mašinos matmenys: 46x15x30 [cm]
  Grynasis svoris: 5,8 kg
  Bendras svoris: 8,9 kg
  ĮRANGA:
  pjaustytuvas
  originali pakuotė
  vadovas lenkų kalba
  masės kabelis - 200cm
  plazminio pjovimo laikiklis - 405cm
  dujotiekis - 200cm
  montuojamas slėgio reduktorius su manometru
  ĮRENGIMAS SLĖGIO VALDYMO REDUKTORIUS
  Slėgio reduktorius su garų gaudykle ir manometru leidžia pasirinkti tinkamą dujų slėgį.

  NEKONTAKTINIS LANKAS PALEIDIMAS
  Pjoviklio rankena turi papildomą laidą bekontaktiniam uždegimui HF (aukšto dažnio) režimu.

  Plazminis pjaustytuvas Powermat PM-PP-40L leidžia pjauti elektrai laidžias medžiagas, tokias kaip nelegiruotasis, legiruotasis, taurusis plienas, aliuminis, varis, nikelis ar ketus. Prietaisas pagamintas naudojant IGBT technologiją . Ši technologija, kaip niekas kitas, užtikrina didžiausią efektyvumą. Lyginant su suvartojamos srovės kiekiu, gauname daugiau nei proporcingą galios kiekį. Pjovimo srovė yra labai stabili, o tai garantuoja aukštą pjovimo kokybę. IGBT technologijos dėka įrenginys yra lengvas ir kompaktiškas. Tai leidžia pjauti iki 40 amperų srove ir 60 procentų darbo ciklą , kuris leidžia pjauti iki 12 mm storio medžiagas.

  Be to, įrenginys inicijuoja lanką HF režimu ( High Frequency Ignition ) – šis terminas reiškia bekontaktį elektros lanko inicijavimą naudojant aukštą dažnį, leidžiantį sukurti švarų pradžios tašką.

  Plazminio pjovimo naudojant suslėgtą orą pranašumas yra galimybė pjauti dideliu greičiu išlaikant aukštą pjovimo paviršiaus kokybę. Galimybė pjauti nedeginant plonų medžiagų ir mažas pjovimo tarpas yra kiti plazminio pjovimo privalumai. Nereikia brangių dujų. Įprasto suspausto oro naudojimas ir paprastas valdymas garantuoja be rūpesčių naudojimą kėbulo, rezervuarų, plieninių konstrukcijų, šildymo, oro kondicionavimo, sanitarinių patalpų ir kitų įrenginių srityse.

  Dėl tinkamai suprojektuotos rankenos plazminis pjovimas yra tikslus ir nevargina operatoriaus. Be to, prie rankenos prijungti suvirinimo kabeliai yra aptraukti specialia pyne, kuri apsaugo juos nuo išorinių veiksnių ir palengvina jų organizavimą darbo metu. Patogus ir aiškus prietaiso valdymo pultas leidžia dirbti net su suvirinimo pirštinėmis.

  Pjoviklio pranašumas yra jo mobilumas. Mažas svoris, kompaktiški matmenys ir patogi bei stabili rankena žymiai padidina darbo komfortą.

  Prietaisas aušinamas didelio greičio ventiliatoriumi. Šiluminis jungiklis atjungs įrenginį, jei bus viršytas leistinas tam tikros suvirinimo srovės darbo ciklas, todėl pjaustytuvas neperkais. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija