Prekių katalogas

Išsitempianti sodo žarna 22m 8in1 su purkštuvu 75FT

 • VIENOS IŠ POPULIARIAUSIŲ SODINIŲ ŽARNŲ RINKOJE – šiame unikaliame gaminyje yra viskas, ko trūksta klasikinei sodo žarnai. Tai: ypač lengvas, leisiantis išvengti problemų, kylančių naudojant įprastas didelių gabaritų ir sunkias žarnas, kompaktiškas – išleidus vandenį ji vėl tampa tokio dydžio, kad ją būtu lengva laikyti . Dėl medžiagų, naudojamu veikiant vandens slėgiui, savybių, jos ilgis per kelias sekundes patrigubėja nuo 10 iki 30 metrų. Ji turi nerūdijančius žalvarinius antgalius ir trigubą latekso šerdį , kurios dėka naudojimo metu ji nesisuks ir nesusipainios.

  Purkštuvas su 8 rūšių purškimu – sodo žarna turi net 8 purškimo tipus, todėl ji gali atlikti daugybę funkcijų. Su jos pagalba laistysime veją, gėles, maudysime augintinius ir plausime mašiną. Vandens slėgį galima reguliuoti dviem būdais: vožtuvo varžtu ir kilnojama rankena. Pistoletas taip pat turi užrakto funkciją – tereikia atidaryti metalinį kablį pistolete – vanduo tekės, nereikia nuolat spausti pistoleto gaiduko.

   JUNGTYS – lanksti sodo žarna turi žalvarines jungtis ir trigubą latekso žarną , dėl kurio nutekėjimai taps praeitimi. Komplektą sudaro 2 jungiamosios dalys 1/2 “ir 3/4” čiaupams. Jie pasižymi tvirtumu ir atsparumu pažeidimams, kurie užtikrina, kad montavimas išliks sandarus. Tinkamas sriegio įvado prisukimas palengvina vienos jungties įsukimą į kitą . Sriegių susukimas apsaugo sandariklį nuo slydimo sukant. Jie garantuoja greitą žarnų prijungimą ir atjungimą.

  Komplekte yra priedai, kurie leis žarną laikyti dviem patogiais būdais: specialiai profiliuota kablio formos pakaba, kurią galite lengvai pritvirtinti prie sienos garaže, papildoma skylė taip pat leidžia norint kabinti kabliuką tiesiai ant čiaupo, nereikia atjungti žarnos. Krepšys, į kuri galite įdėti susuktą žarną. Tai puikus sprendimas daiktui gabenti, jis užima mažai vietos ir turi virvelę, kurios dėka galime jį pakabinti bet kur.

   

  Specifikacijos:

  Darbinis ilgis: iki 22,5 m
  Vandens slėgis: nuo 3 iki 5 bar
  Diametras: 10 mm
  Medžiagos: išorinė armuota poliesterio juosta, vidiniai latekso vamzdžiai, metalo detalės tvirtinimuose.
  Spalva: juoda

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija