Prekių katalogas

Metalo detektorius KD10414

 • Šis prietaisas idealiai tinka efektyviai ieškoti metalinių daiktų, aukso, sidabro, įskaitant monetas, militariją, papuošalus ar kitas po žeme paslėptas vertybes. Detektorius yra lengvas, universalus ir labai paprastas naudoti. Jei detektorius aptinka objektą, jis pypsi ir užsidega žymeklis aplink objekto pavadinimą. Skystųjų kristalų ekranas taip pat rodo skaitinį taikinio diapazoną ir signalo stiprumą. 

  Charakteristikos:
  tikslus, vandeniui atsparus 10 colių skersmens zondas
  skaitmeninis ekranas
  metalo diskriminacijos funkcija
  toniniai signalai su reguliavimo galimybe (garsiakalbis arba ausinės)
  aliuminis, reguliuojama teleskopinė rankena
  patogi rankena pažastyje (nuėmus ji tarnauja kaip mentelė)
  lengvas svoris patogiam naudojimui
  maitinimas: 2x 9V baterijos
  Metalo diskriminacija
  Ši funkcija leidžia detektoriui atskirti metalų tipus, ypač atskirti juodųjų ir spalvotųjų metalų tipus (auksą, sidabrą, varį, aliuminį, cinką, šviną, platiną). Tai leidžia filtruoti mažus objektus, tokius kaip dangteliai, apvalkalai ar skeveldros.

  Išplėstinė ritė
  Detektorius naudoja pažangią, vandeniui atsparią ritę (zondą), kurios skersmuo yra 10 colių. Dėl žemo dažnio bangų naudojimo jis pasižymi dideliu tikslumu ieškant net labai mažų objektų, taip pat plieninių sijų sienose ar grindyse. Jei aptinkamas metalas, ši informacija perduodama garso signalu ir tiksliu bei įskaitomu skaitmeniniu indikatoriumi.