Prekių katalogas

Pioneer, TS-A300S4 30 cm dviejų ričių žemų dažnių garsiakalbis

 • Pioneer, TS-A300S4 30 cm dviejų ričių žemų dažnių garsiakalbis

 • Daugiau žemų dažnių. Daugiau galios. TS-A serijos žemų dažnių garsiakalbiuose suderintas puikios garso savybės, dizainas ir technologijos. Visi TS-A serijos žemų dažnių garsiakalbiai sukurti atkurti aukštos kokybės garsą. Juose naudojamas pilnai uždaro tipo krepšys, kuris slopina vibraciją ir garantuoją tikslų, aiškų ir ritmingą žemo dažnio garsą. Kiekviename iš garsiakalbių naudojamos pažangios technologijos, tokios kaip Pioneer patentuotas IMPP kompozitų difuzorius, tvirtas 3D difuzorius dizainas ir dideli sudvejinti magnetai. Prie viso to, šiuos TS-W serijos garsiakalbius lengva sumontuoti daugelyje skirtingų automobilių. TS-A300S4 Šis žemų dažnių garsiakalbis yra lengvai pritaikomas dėl sudvejintos 4 omų ritės. TS-A300S4 garantuoja 1500 W galią ir tinkamas naudoti uždarame korpuse.

   3D formos IMPP difuzorius
  Šis garsiakalbis turi tvirtą 3D formos IMPP difuzorių, kuris leidžia pačiam garsiakalbiui būti tvirtam ir legvai dėl ko jis atkuria žemus dažnius galingai ir su minimaliais iškraipymais.
   Pilnai uždaras krepšys
  Šiame garsiakalbyje naudojamas pilnai uždaras krepšys, sutvirtinantis visą garsiakalbio korpusą ir garantuojantis daug tikslesnį garso atkurimą.
   Nepriklausomi vorai
  Skirtingai nei įprastuose žemų dažnių garsiakalbiuose šiame naudojamas nepriklausomas voro laikiklis kuris pagerina ventiliacija. Iki minimumo sumažinta vibracija ir temperatūra garantuoja maksimaliai aukštos kokybės garsą net ir esant dideliam garso lygiui.
  Techniniai parametrai
  Maksimali galia 1500 W
  Nominali galia 500 W
  Varža 4 omai
  Atkuriamų dažnių juosta 20 - 2.3kHz
  Žemiausias rezonansinis dažnis 43 Hz
  Jautrumas (1W/1m) 83 dB
  Garsiakalbio diametras 30 cm
    

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija