Prekių katalogas

Transmisijos domkratas 500kg (KD322)

 • Charakteristika:

  Transmisijos domkratas 500 kg
  Modelis: KD322
  Maksimalus apkrovos svoris: 500 kg
  Minimalus aukštis: 110 cm
  Maksimalus aukštis: 190 cm
  Svoris: 25 kg
  Matmenys: 112x23x28cm
  Garantija: 12 mėn

  Komplektą sudaro:

  • Greičių dėžės keltuvas KD322
  • Originali pakuotė
  • Instrukcija ir kiti dokumentai

  Aprašymas:

  Kraft&Dele hidraulinis greičių dėžės keltuvas KD322. Tai nepakeičiamas įrankis automobilių servisuose. Dėka šio prietaiso be didėlio vargo atlikti greičių dėžės, sankabos, variklio remonto darbus. Keltuvas pasižymi puikia kokybe nes yra pagamintas pagal patikrinta dizainą ir iš kokybiškų medžiagų.
  Dėl dvigubos O – žiedo cilindro apsaugos, net ir po ilgų metų naudojimo nepalieka jokių tepalo žymių ant stūmoklio.
  Dėl tam tikros rūšies technologinio paviršiaus grūdinimo stūmoklio paviršius tampa daug atsparesnis įbrėžimams ir kitiems pažeidimams.
  Viskas pagaminta iš plieno ir masyvaus detalių suvirinimo. Tam tikruose konkurentų siūlomuose produktuose naudojamos įvairios plastikinės detalės, pavyzdžiui pavaros išleidimo vožtuvėliai ir pan. tokios detalės yra nepakeičiamos ir šiame produkte pagaminta iš plieno.
  Padidintos eigos hidraulinis cilindras – kituose prekyboje siūlomuose produktuose dedamas didesnio skersmens cilindras su mažesne eiga, dėl šios priežasties daugiau darbo tenka kojai pumpuojant cilindrą (prireikia daugiau paspaudimų) ko pasekoje su laiku cilindras greičiau susidėvi ir ima leisti tepalą.
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija