Prekių katalogas

W-King T11 nešiojama Bluetooth kolonėlė 100W - 15600mAH(10.8V 5200mAh)

 • W-King T11 nešiojama Bluetooth kolonėlė 100W - 15600mAH(10.8V 5200mAh)

 • Beprecedentė W-KING nešiojama vakarėlio garsiakalbis – galingiausia T SERIES PLUS – W-KING T11
  Aukščiausios kokybės W-KING T11 100 W garsus belaidis garsas, skirtas tobulam akustiniam veikimui! Dėl naujos išvaizdos! Tiesiog norėdami sukurti savo mėgstamą didelę šventę! Toks galingas ir pašėlęs, kad tikrai jausite kiekvienos natos ritmą.

   

  Naujausia „Bluetooth 5.3“ technologija, pagyvinkite vakarėlį siaubingiausiais bosais, išlaisvinkite sielos kupiną pasirodymą naudodami mikrofono / gitaros funkciją!
  Žymėjimas: 3.6V - 31200mAh arba 7.2V 15600mAh (pasikeitė išraiška, talpa nepakito) ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas, nebijokite, kad baterija išssikraus vakarėlio viduryje!
  Tvirta vandeniui atspari medžiaga, keli atkūrimo būdai ir reguliuojami žemųjų ir aukštųjų dažnių režimai, unikalios muzikos ritmo lemputės, nebijokite visų lauko vakarėlių! neriboja aplinka!
   

  Atsineškite savo mėgstamas dainas ir atpalaiduokite kiekvieną savo pojūčių ląstelę bet kada ir bet kur! pasiruoškite išlaisvinti savo tvirtą kūną ir tapti didžiausia superžvaigžde muzikos centre?

  Muzika, šviesos, spalvos, vakarėlis, šokiai, instrumentai. - W-KING T11 lauko karaokės atmosferos „Bluetooth“ garsiakalbis, nuo baseinų iki vakarėlių paplūdimyje, pavers bet kurią erdvę didžiule susibūrimo vieta roko koncertams, vakarams, vakarėliams ir karaokės scenoms. pakvieskite draugus ir šeimos narius į vakarėlio sceną, pasiimkite mikrofoną, gitarą ir kitus instrumentus, šokite su šviesomis ir akimirksniu įžiebkite entuziazmo kibirkštį.

  W-KING T11 tinka belaidžiam dinaminiam mikrofonui su 6,35 mm (1/4'' išvesties) imtuvu, NEĮSKAIČIUOTA!

  PASTABA: 6,35 mm imtuvas ir belaidis mikrofonas neįeina. Rekomenduojame, kad jūsų 6,35 mm imtuvo išvesties amplitudė neviršytų 200 mV. Jei naudojate imtuvą, galintį reguliuoti garsumą, per daug nereguliuokite garsumo, kad nepakenktumėte išvesties garso tikslumui. (Kai naudojate belaidį mikrofoną, neperjunkite garsumo!)
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija