Prekių katalogas

WiFi kamera 5.0MP 120°

 • Kamera yra puikus sprendimas namuose, biure, sklype, parduotuvėje, sode, įmonės stebėjime ir kt.

  Kamera aptikus judesį gali siūsti pranešimus į jūsu telefoną.

  Kameros skiriamoji geba yra 5Mpx, todėl vaizdas yra aiškus ir turtingas detalėmis. Judesio jutiklis, sumontuotas kameros priekyje, leidžia judesį aptikti kameros regėjimo lauke - bus aptiktas bet koks įsibrovėlis!

  Kamera gali įrašinėti ištisai arba galėsite nustatyti, kad įrašinėtų tik aptikus judesį. Taip nebereikės gaišti laiko video peržiūroms.

  „IOS“ / „Android“ išmaniojo telefono mobiliojoje programoje galite pakeisti kameros nustatymus, taip pat pasirinkti pranešimus, kurie bus siunčiami aptikus judesį. Nesvarbu, kur esate, SD kortelėje galitėsite rasti vaizdo įrašus!

  Kameroje integruotas mikrofonas ir garsiakalbis, leidžiantis dvipusį garso perdavimą per prietaisą. Kamera gali įrašyti garsą ir perduoti jį į mobilųjį telefoną!

  Kamera palaiko iki 128 GB SD korteles, todėl vaizdus galite įrašyti ilgą laiką. Seniausi įrašai iš kortelės periodiškai ištrinami, todėl kortelė nepersipildys vaizdo įrašais.

  Prietaisas turi IR šviesos diodus, kurie naktį apšviečia vaizdą iki 25 m, o tai leidžia įrašyti vaizdą 24 valandas per parą! Šviesos diodai tamsoje įsijungia automatiškai - nereikia jų įjungti rankiniu būdu!

  Kamera gali veikti belaidžiu būdu per „Wi-Fi“ arba laidinį ryšį, prijungtą prie maršrutizatoriaus LAN kabeliu.

  Kamera yra naujos serijos kamera, skirta naudoti tiek lauke, tiek viduje. Mažas jos dydis leidžia ją montuoti daugelyje vietų, o daugybė funkcijų padeda tinkamai ją naudoti.

  Prekės savybės:

  5Mpx vaizdo kokybė; įrašymas.
  apšvietimas naktį iki 25 m
  kameros matymo kampas: 120 laipsnių
  palaikymas SD kortelėms iki 128 GB (rekomenduojama naudoti 64 GB korteles)
  mažas dydis
  automatinis įrašų pertvarkymas
  funkcija įrašymas tik nuo judesio arba ištisai
  judesio aptikimas
  priartinimas - kelis kartus padidinamas vaizdas
  įmontuotas mikrofonas ir garsiakalbis - dvipusis garso perdavimas!