Prekių katalogas

Xzent, X-422 multimedijos sistema su GPS navigacija

 • Jei ieškote savo automobiliui skirtos multimedijos, XZENT su savo X-422 turi itin modernų monio imtuvą su integruotu DAB + imtuvu ir įspūdingomis funkcijomis

  Netgi tiems, kurie nori daugiafunkcinio "sat nav", "XZENT" yra protingas sprendimas: "X-422-SDFEU" navigacijos mikro SDHC kortelė, kurią galima įsigyti atskirai, X-422 lengvai gali būti išplėsta į gerai įrengtą navigacijos sistemą. Paprasčiausiai įkiškite kortelę į "micro" SD kortelės lizdą, ir viskas! "Informationtainer" paverčiamas navigacine programa, kurioje yra 47 Europos šalių žemėlapių turinys, "Premium" POI paketas, kuriame yra daugiau kaip 6,5 milijono taškų, trimačių žemėlapių peržiūros, "3D Auto-Zoom" jungtys ir žiedinės sankryžos, ir dar daugiau.

  Iš stilingo dizaino X-422 turi labai kokybišką 6,5 "/ 16,5 cm jutiklinį ekraną, kuris įspūdingas permatyvaus ir aukštos kontrasto vaizdas. Pagrindinės funkcijos" VOLUME "," HOME "ir" HDMI "yra įdiegtos kaip jutikliniai elementai, lengvas pirštas bakstelėkite tai, ko reikia, kad galėtumėte lengvai valdyti "X-422". Šiuolaikiški, aiškiai suplanuoti HMI puslapiai, skirti naudoti be streso mobiliuoju telefonu, užtikrina tikrą intuityvį valdymą.

  Naujasis "XZENT" multimedijos įrenginys siūlo moderniausius pramogų įrankius, pradedant nuo didelio jautrumo FM RDS imtuvo ir integruoto DAB + imtuvo, kuriame yra daugybė funkcijų. Tai apima "DAB" stoties stebėjimą ir "MOT" skaidrių peržiūrą. "X-422" turi integruotą CD / DVD diską, du USB prievadus ir "Made for iPod" / "iPhone", taip pat turi naujausius A / V formatus. Pridėta prie to taip pat yra galimybė veidrodyje vaizdus ir garsą įrenginyje, naudojant pasirinktinį "Wi-Fi" ekraną. Naudojant HDMI įvestį, suderintuosius "smartphones" arba daugialypės terpės prietaisus galima prijungti, kad būtų lengviau perduoti garso ir ekrano turinį į "XZENT".

  Integruota "Bluetooth" laisvų rankų sistema taip pat yra pirmoji klasė ne tik patogiai tvarkant telefono skambučius kelyje, bet ir perduoti muziką iš išmaniojo telefono. Sinchronizavimas su mobiliuoju telefonu yra automatinis, todėl įrašai telefonų knygoje yra nedelsiant prieinami gyventojų atmintyje.

  "X-422" turi du RCA įėjimus, skirtus prijungti priekinę ir galinę kameras su maitinimo šaltiniu, manevravimui ir kumštelių maišymo funkcijai. Sėkmingai integruojama ir transporto priemonėje: šviesos spalva yra laisvai pasirenkama, todėl ją galima optimaliai pritaikyti prie skirtingų pilotų naktinio apšvietimo.

  XZENT X-422 · 2-DIN Moni/Naviceiver su Bluetooth, USB, DAB+, HDMI

  X-422
  Touchsensor X-422
  Didelis TFT LCD ekranas

  X-422 turi talpinį 6,5 "/ 16,5 cm jutiklinį ekraną, kuriame pagrindiniai valdymo mygtukai VOLUME, HOME ir HDMI yra sukurti kaip jutikliniai elementai.

  Menu X-402
  paprastas ir lengvas valdymas

  Modernus, gerai struktūruotas ekrano meniu, specialiai sukurtas naudoti be streso mobiliuoju telefonu, palengvina naujojo XZENT X-422 intuityvią veikimą.

  Touchsensor X-422
  DAB+ tiuneris

  Dėl to, kad integruota DAB + derintuvas su MOT demonstracija, DLS-tekstu ir DAB į DAB paslaugą, X-422 užtikrina kristalinio ryškumo skaitmeninio radijo priėmimą.

  Optimal radio reception X-402
  RDS FM Radijas

  Integruotas analoginis FM RDS imtuvas turi programinę DSP, kuri užtikrina aiškų, trukdžių ir triukšmingų radijo signalų priėmimą su RDS teksto rodymu.

  X-402: Mulitmedia system
  A/V grojimas

  CD / DVD įrenginys, du galiniai USB jungtys, Made for iPod / iPhone, HDMI įėjimas - X-422 idealiai tinka naujausiems A / V formato atkūrimams.

  Bluetooth / Telefony X-402
  Bluetooth "lasivų rankų" įranga

  Laisvųjų rankų sistema su vidiniu mikrofonu automatiškai sinchronizuoja suporuotų išmaniųjų telefonų telefonų knygos įrašus, kad jie būtų nedelsiant prieinami.

  Variable key illumination X-402
  Įvairių spalvų pasirinkimas

  Pagrindinį apšvietimą galima sureguliuoti bet kokiu spalviniu tonu, kad X-422 būtų optimaliai suderintas su įvairių spalvų kabinos apšvietimo spalvomis.

  connecting a rear view camera X-402
  Galinio vaizdo kameros prijungimas

  X-422 turi 2 RCA įėjimus, skirtus priekinei ir galinei fotoaparatams jungti su perjungiamu maitinimo šaltiniu ir vaizdo valdymu / perjungimu.

  Multimedia with HDMI
  HDMI jungtis

  HDMI įvestis leidžia išmaniuosius telefonus ir daugialypės terpės įrenginius su HDMI išvestimi jungti prie "X-422" garso ir vaizdo įrašų atkūrimo.

   

  DAB +
  Didelis 6.5"/ 15.7 cm 16:9 lietimui jautrus ekranas
  10 skirtingų kalbų
  Maitinimas DAB+ antenai (12 V)
  Programuojamas valdymas nuo vairo
  IR belaidis valdymas
  BLUETOOTH
  Bluetooth laisvų rankų įranga
  Telefonų knygutės sinchronizavimas
  Greitas rinkimas pasirinktiems 6 numeriams
  MULTIMEDIA ir AUDIO
  DAB+ imtuvas
  FM RDS Radijas su DSP triukšmą mažinančia funkcija
  USB 2.0 jungtis Apple įrenginiams
  (įkrovimo galia < 1000 mA)
  USB 2.0 jungtis USB atmintinėms
  Galima prijungti iPhone / iPad
  4 x 40 W stiprintuvas
  JUNGTYS
  4.2 RCA linijiniai išėjimai (3 V)
  2 x RCA priekinės ir galinės kameros jungtys (CVBS)
  2 x RCA video išvestis DVD/USB (CVBS, NTSC)
  1 x RCA A/V įvestis NTSC/PAL (CVBS)
  1 x HDMI įvestis papildomiems įrenginiams
  1x IR-In įvestis prijungti iįorinį CAN/Stalk interface įrenginį
  NAVIGACIJA

  (microSDHC card X-422)

  Tiesiog įdėkite microSD kortelę X-422 į tam skirtą lizdą ir iš karto pamatysite kaip Jūsų magnetola pasikeičia į pilną navigacijos sistemą

  X-422
  • microSD kortelė (8 GB) su 3D navigacijos sistema ir 47 europos šalių žemėlapiais

  • Premium POI vietų rinkinys su 6.5 million krypčių

  • Gidas balsu 28 kalbomis

  • 3D atvaizdavimas įvairių objektų (gatvių, tunelių, namų ir pan.)

  • Naujausi žemėlapiai

  *Navigacijos programinė įranga nėra sudėtinio X-422 turinio dalis. Pavyzdžiui, galimas variantas yra nemokamos navigacijos programinės įrangos, perkeltos į WinCE, naudojimas.

  X-422 APRŪPINIMAS
  • 1 x microSD kortelė su navigacine programine įranga

  • 1 x navigacijos gidas DE/EN kalbomis

  Navigation maps X-402
  Aukštos raiškos 3D žemėlapiai

  Navigations menus
  Aiškiai išdėstyti meniu punktai

  display of exits
  Realus išvažiavimų atvaizdavimas

  route guidance: maps
  Vienkartinis maršruto vadovas

  Points of interest
  Daugiau nei 6.5 million vietų

  Search POI
  Paprasta vietos paieška

  Simple routing
  Paprasta ir greitas maršruto apskaičiavimas

  Divers methods for routenplaning
  Įvairios maršruto planavimo pasirinkimai

  map display
  Puikus žemėlapio atvaizdavimas ekrane

  * Navigacijos programinė įranga nėra sudėtinio X-422 turinio dalis. Pavyzdžiui, galimas variantas yra nemokamos navigacijos programinės įrangos, perkeltos į WinCE, naudojimas.

  Gamintojas: XZENT, Šveicarija 

  Visais klausimais skambinkite arba rašykite SMS:
  867881771 + Viber  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija