Prekių katalogas

Xzent, X-522 su Apple CarPlay ir Android Auto

 • Naujoji XZENT su savo X-522 turi itin modernią multimediją su integruotu DAB + imtuvu, Apple CarPlay, Google Android Auto ir kitomis įspūdingomis funkcijomis

  „X-522“ yra 2-DIN DAB + infotaineris, kuris ne tik siūlo naujausias pramogų funkcijas, bet ir leidžia automobilyje patogiai ir saugiai naudotis išmaniuoju telefonu. Priekiniame skydelyje esantis USB prievadas leidžia prijungti telefoną tiesiai prie „X-522“ - tada „XZENT“ palaiko „Apple CarPlay“ ir „Google Android AutoTM“. Skambinkite telefonu, naudokite „Google“ ar „Apple“ žemėlapius, paleiskite muziką ar siųskite pranešimus - operacija patogi per didelį jutiklinį ekraną arba valdyti balsu naudojant „Siri“ ar „Google“ balso padėjėją.

  „X-522“ dizainas optimizuotas, kad būtų patogiau naudotis ir būtų užtikrintas saugus vairavimas. Naudai max. galimi ekrano matmenys, valdymo elementai sumažinami iki jutiklio lauko piktogramų kairėje įrenginio pusėje, kad vairuodami galėtumėte valdyti X-522. Didelis lietimui jautrus, talpusis 17,1 cm / 6,75 colio ekranas daro įspūdį dėl didelio ryškumo, aiškumo ir blizgesio, o ergonomiška vartotojo sąsaja garantuoja taupymą ir intuityvų valdymą bet kuriuo metu.

  Be to, „X-522“ yra moderniausia pramogų pasaulio atstovė, įtikinanti savo naujausiu funkcionalumu. Integruotas DAB + imtuvas užtikrina aiškų skaitmeninio radijo signalo priėmimą, tačiau taip pat yra ir patobulintų komforto funkcijų: DAB <> DAB ir DAB <> FM paslaugų sekimas, MOT skaidrių demonstracija, DLS-tekstas ir „Comfort Scan“.

  Vietose, kuriose nėra DAB + transliacijos, jautrus FM RDS imtuvas užtikrina puikų įprastų FM radijo stočių priėmimą.

  Mėgaukitės dainomis ir vaizdo įrašais per USB arba per savo išmanųjį telefoną: „X-522“ turi antrą USB prievadą įrenginio užpakalinėje pusėje, kad būtų galima prijungti USB atmintį ir susijusias garso ir vaizdo įrašo atkūrimo pareigas.

  Šiuolaikinis „Bluetooth“ įrenginys leidžia patogiai transliuoti A2DP muziką ir patogiai skambinti laisvų rankų įranga, naudojant paprastą telefonų knygos adresatų valdymą ir greitojo telefono meniu adresatų parankiniams.

  Be integruoto 4 x 40 vatų stiprintuvo, yra grafinis 8 juostų ekvalaizeris su keliais išankstiniais garso nustatymais, kad būtų galima geriausiai optimizuoti garsą transporto priemonėje.

  Privalumai:

  2-DIN multimedija

  X-522 idealiai tinka transporto priemonėms su 2-DIN tvirtinimo angomis. Ekranas optimizuotas maksimaliam dydžiui. Patraukli grafinė vartotojo sąsaja palaiko 7 ES kalbas.


  DAB+ Tiuneris

  Dėl integruoto DAB + imtuvo su MOT skaidrių demonstracija, DLS tekstu, „Comfort Scan“ ir po to teikiamomis DAB-DAB paslaugomis, „X-522“ užtikrina aiškų skaitmeninio radijo priėmimą. Į rinkinį įtraukta aktyvi DAB antena.


  FM RDS radijas

  „FM RDS“ imtuvas turi 18 iš anksto nustatytų stočių ir yra optimalus, kad būtų galima priimti geriausius ES regionus. Tai garantuoja begarsį FM radijo priėmimą - net tose vietose, kur silpnesnis signalo lygis.


  Didelės raiškos 6.75" LCD-TFT ekranas

  Talpinis jutiklinis 17,1 cm / 6,75 colio skystųjų kristalų TFT ekranas gali būti valdomas kaip išmanusis telefonas ir įtikina savo patvariu stikliniu paviršiaus skydeliu bei nuostabiu vaizdų atkūrimu.


  Apple CarPlay

  „Apple CarPlay“ yra protingesnis, saugesnis ir linksmesnis būdas naudoti „iPhone“ automobilyje. Naudodamiesi „CarPlay“ galite skambinti, naršyti, klausytis muzikos ir pasiekti pranešimus naudodami „Siri“ balso valdymą.


  Google Android AutoTM

  „Android Auto“ buvo specialiai sukurtas naudoti „Android“ išmaniuosius telefonus transporto priemonėje. Naudodami „Android Auto“ galite naudoti suderinamas programas ir internetines paslaugas - naudodamiesi intuityviu valdymu jutikliniu ekranu arba OK „Google“ balso padėjėju.


  Bluetooth modulis su A2DP

  „Bluetooth“ prijungia telefoną ir klausotės muzikos transporto priemonėje daug patogiau: dėl laisvų rankų įrangos funkcijos, sinchronizuojamos iki 1000 kontaktų, kontaktų paieškos funkcijos ir „BT“ garso transliacijos.


  USB 2.0 A/V transliavimas

  Priekinio skydelio USB 2.0 prievadas palaiko prijungtus išmaniuosius telefonus su „Apple CarPlay“ ir „Google Android Auto“. Galinio skydelio USB 2.0 prievadas palaiko garso / vaizdo laikmenų atkūrimą iš USB laikmenų.


  Grafinis ekvalaizeris

  „X-522“ yra 8 juostų grafinis ekvalaizeris garso balansui valdyti, pvz. optimizuoti gamyklinių garsiakalbių garsą. 6 standartiniai garso profiliai leidžia greitai ir lengvai reguliuoti garsą.


  Galinės kameros pajungimas

  „X-522“ turi įvestį galinio vaizdo kamerai. Vaizdo kameros vaizdas rodomas automatiškai įjungiant atbulinę pavarą. Taip pat fotoaparato funkciją rankiniu būdu galite parodyti naudodami kameros piktogramą pagrindiniame meniu.


  Mygtuko apšvietimas

  Jutiklio mygtuko apšvietimo spalvą „X-522“ įrenginyje galima nustatyti raudona arba balta spalva - tai gerai suderina daugelio transporto priemonių kabiną ar prietaisų skydelį


  IR-In CAN/Stalk valdymas nuo vairo

  „X-522“ turi IR-In jungtį. Šis įėjimas priima atskirai prieinamus CAN arba SWC adapterius, kad būtų galima aktyvuoti valdymo nuo vairo mygtukus. Tam, kad mygtukai valdytųsi, reikia sujungti Zenec LEAD su IR-In.

  Pagrindinės funkcijos

  2-DIN DAB+ multimedija
  Lietimui jautrus 6.75" / 17.1 cm 16:9 LCD-TFT ekranas
  Apple CarPlay
  Google Android AutoTM
  palaiko 7 EU kalbas
  Raudona / Balta pagrindinio mygtuko apšvietimas
  Aktyvi DAB+ antena tvirtinama ant priekinio stiklo
  FM RDS radijas su 18 nustatomų stočių
  USB 2.0 jungtis priekyje skirta Apple CarPlay and Google Android Auto
  USB 2.0 jungtis gale atkurti MPEG1/2, XviD, MP3, WAV, AIFF, FLAC, AAC, MPEG4 failų formatus
  A2DP BT-music transliavimas
  8-dažnių grafinis ekvalaieris
  4 x 40W galingumas

  BLUETOOTH
  Bluetooth "laisvos rankos"
  Galima prijungti 3 telefonus ir iš kiekvieno imporuoti 1000 kontaktų
  Greitas rinkimas 12 kontaktų
  Išorinis mikrofonas

  Jungtys
  1 x USB 2.0 jungtis priekyje, 1 A krovimas Android telefonams, 2.1 A Apple telefonams
  1 x USB 2.0 jungtis gale muzikos transliavimui
  4.2 RCA linijiniai išėjimai
  1 x RCA video įvestis galinei vaido kamerai
  1 x RCA video įvestis (CVBS, NTSC)
  1 x RCA A/V įvestis su NTSC/PAL (CVBS, auto NTSC/PAL)
  1 x IR-In įvestis CAN/SWC priedėliui
  Gamintojas: XZENT, Šveicarija 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija