Prekių katalogas

Led lauko šviestuvas 10W su judesio davikliu

 • LED lauko prožektorius su judesio davikliu. yra tai, kas padeda sukurti profesionalų eksterjerą ir užtikrina kokybišką apšvietimą. Dažniausiai vidaus patalpoms pritaikyti šviestuvai netinka lauko sąlygoms, kadangi juos labai lengvai ir greitai pažeidžia įvairūs neigiami aplinkos veiksniai, tokie kaip lietus, sniegas ir papildoma nuolatinė drėgmė. Todėl norint pasirūpinti laukui skirtu apšvietimu, būtina pasirinkti kokybiškus ir išskirtinai laukui pritaikytus šviestuvus.

  Dažniausiai lauko šviestuvus pasirenka nuosavų namų savininkai, kurie nori kokybiškai apšviesti savo namo prieangį, įvairias namo dalis arba visą namo teritoriją. Taip pat LED lauko šviestuvai neretai pasitelkiami įvairiems vėlyvu metu vykstantiems renginiams, šventėms ar pramogų ir laisvalaikio zonoms. Todėl akivaizdu, kad lauko šviestuvus galima pritaikyti labai skirtingose lauko erdvėse.

   

  Svoris 1 kg
  Atsparumo klasė
  IP65

  Galia
  10WD

   


  Šviesos sklidimo kampas
  120°

  Sertifikatai
  RoHS, CE

  Šviesos srautas
  1800lm

  Šviesos spalvos temperatūra
  4000K (natūrali balta)

  Prekės tipas
  Lauko prožektorius su judesio davikliu

  Korpuso spalva
  Juoda

  Matmenys
  160*192.3*54mm

  RA indeksas
  ≥70Ra

  Laido ilgis
  250mm

  Darbinė temeratūra
  -20℃~40℃

  Korpuso medžiaga
  Aliuminis ir stiklas

  Papildoma informacija
  Daviklio kryptis reguliuojama. Daviklis judesį aptinka 120 laipsnių kampu ir iki 10m atstumu. Daviklio veikimo laikas gali būti nustatytas nuo 10 sekundžių iki 7 minučių.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija