Prekių katalogas

Puodas troškinimui 9L ZILNER ZL-1114


  • Keraminis-marmurinis troškintuvas ZILNER ZL-1114 yra aukštos kokybės indas, kuris veikia kaip puodas ir keptuvė. Kai kuriems žmonėms tai gali asocijuotis su įprastu „šventiniu“ patiekalu, naudojamu, pavyzdžiui, kalakuto, anties ar žąsies kepimui. Tačiau, kaip pasirodo, tai itin funkcionalus, patvarus ir patogus indas, kuriuo galima naudotis kasdien. Tai leidžia paruošti sultingus ir traškius patiekalus, išlaikančius vitaminus ir maistines savybes. Puikiai tinka mėsos, paukštienos, daržovių, troškinių, troškinių ir net pyragų bei duonos kepimui. Marmuru dengtas puodas ZILNER ZL-1114 leidžia paruošti sveikus ir skanius patiekalus – galite naudoti be didelių kiekių riebalų. Jis turi specialią marmurinę ir nepridegančią dangą, kuri neleidžia maistui degti ir išlaiko vertingus ingredientus maiste.


    Keraminis-marmurinis skrudintuvas ZILNER ZL-1114 pagamintas iš patvaraus aliuminio lydinio su marmurine danga, tolygiai ir greitai paskirsto šilumą bei yra lengvai valomas – galima plauti indaplovėje. Puikiai tinka su visų tipų viryklėmis – halogeninėmis, keraminėmis, dujinėmis ir indukcinėmis, taip pat galima naudoti orkaitėje.
     Madingų pilkų atspalvių marmurinė danga, moderni stačiakampio forma ir dėmesys detalėms kepsninę paverčia tikra bet kurios virtuvės interjero puošmena. Tai leis jums sutaupyti laiko, pinigų ir energijos, palepinti jus skaniais ir sveikais patiekalais, o virtuvei suteiks prabangos.
    Talpa: 9L

    Matmenys: 34 cm